TTMail – Outlook Web Access


Bugün Türkiye’deki 4 milyon üzerindeki ADSL kullanıcısı TTMail Servisini kullanmaya başlıyor! TTNet’in kullanıcılarına sunduğu e-mail hizmeti Microsoft Exchange Server sunucuları üzerinde "Outlook Web Access" ile veriliyor olacak.
 
TTNet dün kullanıcılarına aşağıdaki mesajı göndererek kullancılarına bu geçişi duyurdu:
 
Siz değerli müşterilerimize daha gelişmiş bir e-posta hizmeti sunabilmek için TTNet e-posta sistemimiz yenilenmiştir.
 
Yeni sistemde tüm kullanıcılarımızın e-posta alanları otomatik olarak 1 GB (1024 MB)’a yükseltilmiştir. Böylece dilerseniz daha fazla e-postanızı uzun süre saklayabileceksiniz. Ayrıca yeni e-posta sistemiyle,  kişisel adres defteri ve kişisel takvim vb. pek çok özelliği daha etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. 
 
TTNet’in yeni e- posta hizmeti ile tüm kullanıcılarımızın e-posta adreslerinin uzantıları “ttmail.com” olarak değiştirilmiştir (Örneğin: abc@ttnet.net.tr e-posta hesabına sahip olan bir kullanıcımızın e-posta adresi abc@ttmail.com olarak değiştirilmiştir). “ttnet.net.tr” uzantılı e-posta adresinize gelen tüm e-postalarınız 1 ay süreyle “ttmail.com” adresinize de gelecektir. 
 
 
About these ads

About onurgorur

1979 yılında İstanbul’da doğdum. 2000 Yılında İstanbul Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Sabancı Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı eğitimi aldım. Son sekiz yıldır Microsoft Türkiye’de çalışıyorum. Önceki senelerde Satış Programları Yöneticisi, Teknoloji Uzmanı ve Ürün Yöneticiliği rollerine çalıştım. Bir yılı aşkın süredir Office ve Bilgi Çalışanı Ürün Grubu Pazarlama Müdürü görevini üstleniyorum. Bu görevimde Office, SharePoint, Exchange, Lync, Project gibi iş üretkenliği çözümlerinin Türkiye’de yaygın kullanımı için yerel stratejileri belirliyorum. Piyano çalmayı ve fotoğraf çekmeyi çok severim. Arada da gitar çalıyorum. Fırsat buldukça yeni yerler görmek için eşimle seyahate çıkarım. Tabii şimdi bize takılan kızım İpek ile seyahatler daha da eğlenceli! İlgilendiğim konular: - Piyano, gitar başta olmak üzere her türlü müzik aleti - Fotoğraf. Nikon sanki daha profesyonel ama Canon’un pratikliği de güzel. - Pazarlama, özellikle dijital pazarlama - İş üretkenliği çözümleri (özellikle sevdiklerim: içerik yönetimi, kurumsal arama, süreç yönetimi, birleşik iletişim) - teknolojik cihazlar (uydu, gps, fotoğraf makinesi, hi-fi, wireless home, wii vs.)
Bu yazı Birleşik İletişim içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s