Üniversite Lansmanları


Bugün üniversite lansmanlarımızın dördüncüsünü Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. Yine ilgili bir katılımcı kitlesine konuşma yapmaktan mutluluk duydum.
 
Lansmanlara katılım oldukça yoğun. Konya’da yaklaşık 1.000 !!!, Trabzon’da 400, Bursa ve Eskişehir’de de yaklaşık 250 kişilik katılım gerçekleşti. Katılan herkese teşekkür ediyorum! Bu seminerlere destek veren üniversite kulüpleri de özel bir teşekkürü hak ediyor. Kulüp üyesi tüm arkadaşlar lansmanın iyi geçmesi için gerçekten canla başla çalışıyor.
 
Katılımcı arkadaşların sorularını yanıtlamak isterim. Sorularınızı buradan bana gönderebilirsiniz.
 
 
Reklamlar

Üniversite Lansmanları’ için 6 yanıt

  1. acaba ms officce 2007’de .pdf uzantılı kaydetme seçeneği var mı ve .pdf  uzantılı dosya görüntülemek için bir araç var mı?

  2. Dreamscene için eklentiyi nereden indirecegiz ? Windows Update sitesinde sadece bilgi var. Wİndows altındaki update list e baktıgım zamanda bilgide verilen isimli bir guncelleme bulamıyorum. Yardım kısaca (:

  3. Bir sıkıntı daha var office için pdf yaması kuruluyor sorunsuzca fakat dosya acmaya geldimi neden sadece ilk sayfasını gosteriyor ? Diğer sayfaları niye gostermiyor ? bu bir bug olabilirmi :S

  4. Bugün de Doğu Akdeniz Üniversitesi nde gerçekleştirilen lansman da katılım tahmin ettiğim gibi azdı. Bunda vizelerden sonra öğrencilerin türkiye ye ziyaretlere gitmesi büyük önem taşıyordu. Bir ürün müdürü olarak işine bağlı olduğunu gördüğüm sayın görür "Elindeki hizmeti en iyi şekilde paketleyip bunu insanlara sunma yetegeine sahip nadir insanlardan birisi olduğunu göstermiştir". Sunumlar sonunda sadece .netframework u anlatan yetkilinin mekanda bulunması üzücü oldu. Belki bizde de katılım çok olsaydı farklı olurdu. Bir sonraki etkinlikte tekrardan sizleri görmek isterim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s