Exchange Server 2007 Çevrimiçi Deneme


Exchange Server 2007, gelişmiş güvenlik, yönetim ve her yerden erişim özellikleriyle kurumlardaki tüm iletişim taleplerini karşılamaya yardımcı olmayı amaçlıyor. Exchange Server 2007’yi denemeniz için şimdi farklı seçenekler sunuyoruz:
 
1) Exchange Server 2007’yi çevrimiçi deneyin: https://signmeup.exchange2007demo.com/exchange2007demo/ adresinden kayıt olarak Exchange Server 2007’nin yeni birleşik iletişim özelliklerini ek bir altyapıya gerek duymadan, çevrimiçi bir servis üzerinden deneyebilirsiniz. Birleşik iletişim ile e-postalarınızı telefonunuza gelen sesli mesajları ve fakslarınızı tek bir posta kutusundan takip etmeniz mümkün!
 
2) Exchange Server 2007 deneme sürümünü indirin: www.microsoft.com/technet/prodtechnol/eval/exchange/default.mspx adresini ziyaret ederek 120 günlük Exchange Server 2007 deneme sürümünü indirebilirsiniz. Deneme ortamı için ihtiyaç duyacağınız sistem gereksinimlerine www.microsoft.com/technet/prodtechnol/exchange/2007/evaluate/sysreqs.mspx adresinden ulaşabilir, kurulum ile ilgili adımlar için Exchange TechCenter’da yer alan kaynaklardan faydalanabilirsiniz.
 
3) Exchange Server 2007’yi sanal bir ortamda deneyin: www.microsoft.com/technet/prodtechnol/exchange/virtuallab/default.mspx adresinde çevrimiçi katılabileceğiniz onlarca sanal laboratuar bulunuyor. Exchange Server 2007 sanal diskini indirmek ve ücretsiz Virtual PC veya Virtual Server üzerinde test etmek isterseniz, sanal diski www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=692a6e3c-81c9-4d8a-93fa-266d651735dc&DisplayLang=en adresinden indirebilirsiniz.
 
Bu farklı seçeneklerin Exchange Server 2007’yi incelemenize yardımcı olacağı umuyorum.
 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s