OfficeReady Programı


2007 Office sistem ile birlikte yeni PC’lerle Office lisansının müşterilere ulaştırma modelinde bir değişikliğe gidildi. Bu yeni programımızın ismi Office Ready. Bu model ile yeni PC’lere Office’in 2 aylık deneme sürümü önceden imaj olarak yüklenmektedir. Office lisansı almak isteyen müşterilerimiz yeni PC ile beraber artık 2007 Office yazılımını Medyasız Lisans Paketi (MLK) ile satın alabilirlr.
 
PC satın aldığında, 2007 Microsoft Office paketi de beraber alınırsa (MLK) (2007 Office System Basic, 2007 Office system Small Business Edition veya 2007 Office system Professional ) kullanıcılar Medyasız Lisans Paketi’ndeki ürün şifresi ile ürünü aktive ederler. Microsoft Office paketini, yeni PC’leri ile almayı tercih etmeyen kullanıcılar, 60 günlük deneme süreci sonunda, ürünü kullanmaya devam etmeye karar verdiklerinde, Medyasız Lisans Paketlerini satın alarak tam ürüne geçebilirler.
 
Lisans paketinde medya yoktur ancak gönderi maliyeti karşılığında lisans paketinin içerisinde ilgili linkten yedekleme medyası talep edilebilir. Buna ek olarak, Microsoft, 2007 Microsoft Office System Medyasız Lisans Paketleri için 90 gün boyunca telefon ve çevrimiçi ürün desteği sağlar.
 
Sistem üretici iş ortaklarımız daha detaylı bilgi için Office Ready broşürünü inceleyebilirsiniz: http://oem.microsoft.com/static/Turkey/file/OfficeBroshure.pdf
 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s