Exchange Server 2007 Türkçe Web Sitesi


Tekrar merhaba, uzun ve yorucu bir yoldan sonra dünyanın en güzel ülkesi Türkiye’ye geri dönmüş bulunuyorum 🙂 
 
Bugün Exchange Server 2007 Türkçe web sitesini yayınladık. Siteye www.microsoft.com/turkiye/exchange adresinden erişebilirsiniz.
 
Exchange Server 2007, yeni güvenlik, yönetim ve kolay erişim yetenekleri ile kurumunuzdaki iletişim taleplerinin tümünü karşılamanıza yardımcı olabilir. Yeni mesajlaşma koruması becerileri kurumunuzunda bilgi akış kurallarına uyumluluğu artırırken, virüslere ve istenmeyen e-posta saldırılarına karşı koruma sağlar. Exchange Server 2007 bütünleşik mesajlaşma özelliği ile kullanıcıların e-posta, sesli mesaj ve faks mesajlarına tek bir yerden erişimi kolaylaştırır. Operasyonel verimliliği artıran Exchange Server 2007 kolay yönetim arayüzleri ve otomasyon ile yönetici üretkenliğini artırır.
 
Ufak bi hatırlatma: Exchange Server 2007 ile ilgili geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiğim web semineri kaydına http://www.microsoft.com.tr/Partner/webcast/webcast/etkinlikler/etkinlik/ExchangeServer2007Webcast.wmv adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Reklamlar

Exchange Server 2007 Türkçe Web Sitesi” için bir yanıt

  1. Bunları görmek gerçekten çok güzel..Ancak halen sayfa içerisinden verilen linkler ingilizce destek yada download sayfalarına.Tüm içeriği Türkçe görmek dileğiyle.Tabiki de sadece exchange değil tüm ürünler için..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s