2007 Office sistemi Web Seminerleri Serimize Davetlisiniz!


 

2007 Office sistemi Web Seminerleri önümüzdeki Salı günü başlıyor! Şubat ayına kadar her hafta Salı 10.00 – 11.00 arası Office Sunucu Çözümleri, her 15 günde bir Perşembe 14:00 – 15.00 arası Office Masaüstü Uygulamaları web seminerlerimizi gerçekleştireceğiz. Office Server seminerlerini Microsoft Office Sistemi Ekibi verirken, Office uygulamaları seminerlerini Office System MVP’si Yeşim Sünger veriyor olacak.

Seminerlerimizi herkese yönelik olarak tasarladık. İlgisini çekeceğini düşündüğünüz herkes ile bu bilgiyi paylaşmanızı, bloglarınızda bu seminerlerden bahsetmenizi rica ediyorum 🙂

Web seminerleri kendi bilgisayarınızdan katılabileceğiniz, yaklaşık bir saat süren seminerlerdir. Seminer sunumunu ve ses yayınını kendi bilgisayarınızdan canlı olarak takip edebilir ve seminer sırasında sorular sorabilirsiniz. Seminerlere aşağıda belirtilen bağlantılara tıklayarak ve yönlendirmeleri takip ederek katılabilirsiniz. Live Meeting ile destek almak için buraya tıklayın.

PerformancePoint Server 2007

16 Ekim 2007, Salı; 10.30 – 11.30

Meeting ID S5B4KD

Web Semineri Bağlantısı

Microsoft Office PerformancePoint Server 2007, kurumsal performans yönetimi alanında ihtiyaç duyulan karneleme, analiz, planlama alanlarında kurumlara yardımcı olur. Bu uygulama sayesinde kurumlar departmanlarına, iş ortaklarına ve bayilerine, gelecekle ilgili hedefler atayabilir; bu hedeflerin gerçekleşme kontrollerini yapabilir; ortaya çıkan problemleri son derece hızlı ve verimli şekilde görüp üzerine aksiyon alabilir. Bu web seminerinde, Performans Yönetimi konusunda Microsoft tarafından getirilen devrimsel yaklaşımı izleyebilirsiniz.
Konuşmacı: Cavit Yantaç, Teknoloji Uzmanı – Microsoft Türkiye

PerformancePoint Server 2007 web seminerine kayıt için tıklayınız.


Outlook – OneNote 2007

18 Ekim 2007, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meeting ID JDB4HT

Web Semineri Bağlantısı

Zamanı ve iş adımlarını kolay ve hızlı bir şekilde takip etmek bizler için çok önemlidir. Microsoft Outlook 2007, iş süreçleri içerisinde bizlere yeni özellikler sunuyor. Bu yüzden Outlook 2007 yeni özelliklerini, iş yaşantımıza aktardığımız zaman süreçleri nasıl hızlı ve doğru bir şekilde takip ettiğinizi fark edeceksiniz. Bu süreçleri yaşarken adımlar arasındaki detayları not almakta takip işlemi kadar önemlidir. OneNote 2007 ile hem konuşmaları hem de metin dokümanlarını oluşturabilir ayrıca notların Outlook 2007 ile entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Böylece Outlook 2007’nin birçok özelliğini OneNote 2007 üzerinden kullanabilirsiniz. Notlarınızı paylaşabilir veya tek bir OneNote dokümanını herkesin kullanımına açabilirsiniz.
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Outlook – OneNote 2007 web seminerine kayıt için tıklayınız.


Exchange Server 2007

23 Ekim 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meeting ID 79CCWD

Web Semineri Bağlantısı

Microsoft Exchange Server 2007, yeni güvenlik, yönetim ve kolay erişim yetenekleri ile kurumunuzdaki iletişim taleplerinin tümünü karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mesajlaşma koruması kurumunuzun da bilgi akış kurallarına uyumluluğu artırırken, virüslere ve istenmeyen e-posta saldırılarına karşı koruma sağlar.
Yeni Exchange bütünleşik mesajlaşma özelliği ile kullanıcıların e-posta, sesli mesaj ve faks mesajlarına tek bir yerden erişimi kolaylaştırır. Operasyonel verimliliği artıran Exchange Server 2007, altyapı yatırımlarını genişletirken kolay yönetim arayüzleri ve otomasyon ile yönetici üretkenliğini artırır.
Konuşmacı: Taner Ültanır, İş Ortağı Teknoloji Uzmanı – Microsoft Türkiye

Exchange Server 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


İş Üretkenliği Altyapısı Optimizasyonu (BPIO)

30 Ekim 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID HSCQ7F

Web Semineri Bağlantısı

Bir kurumun iş verimliliği altyapısının güncel durumunu, ve bu altyapıyı nereye, nasıl götürebileceğini rahatça görebileceği model olan BPIO konusunda bilgi sahibi olmak için iyi bir fırsat. Kurumun altyapı olgunluğunu görün ve gitmek istediğiniz yolu belirleyin. Böylece iş verimliliği altyapınızı en optimal hale getirip, BT’yi maliyet merkezinden kar merkezine dönüştürün.
Konuşmacı: Atalay Aktaş, Çözüm Satış Uzmanı – Microsoft Türkiye

İş Üretkenliği Altyapısı Optimizasyonu web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Word – Excel – PowerPoint 2007

1 Kasım 2007, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meeting ID 6SJWS5

Web Semineri Bağlantısı

Yeni özellikleri ile Office 2007’ye Merhaba! Her gün yoğun olarak kullandığımız ve bizim için aslında vazgeçilmez programlar. 2007 Office system ile bizlere sunulan birçok yeni özelliği bu sunum üzerinden sizlere sunmak istiyoruz.
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Word – Excel – PowerPoint 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Sharepoint Server 2007: İş Akışı ve Formlar

6 Kasım 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meeting ID 9TCPHJ

Web Semineri Bağlantısı

Form Services tabanlı çözümler ile hiçbir özel kodlamaya gerek kalmadan kurum içi ve kurum dışı bilgiyi gelişmiş güvenlik yetenekleri ile toplayabilirsiniz. Bu bilgiyi daha sonra iş sistemlerine gönderebilir, doküman kütüphanelerinde saklayabilir, iş akışlarını başlatmak için kullanabilir veya el ile yapılan tekrarlanmış veri girişlerinden kaynaklanan maliyetli hatalardan kaçınmak için Web servislerine gönderebilirsiniz.
Doküman gözden geçirme, onay, sorun takibi ve imza toplama gibi ortak iş faaliyetlerini Sharepoint Server 2007 ile gelen hazır iş akışları ile kolayca takip edebilirsiniz. Hazır iş akışları kullanıcıların iş akışını başlatmasına, izlemesine, yön vermesine ve raporlar almasına yardımcı olur. Web tarayıcıları, e-posta ve tanıdık Microsoft Office uygulamalarıyla entegrasyon kullanıcıya kolaylık sağlar. Microsoft Windows® platformunun sunduğu Windows Workflow Foundation servisleri, Microsoft Office SharePoint Designer 2007 (Microsoft Office FrontPage® aracının sonraki sürümü) ve Microsoft Visual Studio gibi tanıdık araçları kullanarak kullanıcı odaklı kurumsal süreçleri kolayca tanımlayabilirsiniz.
Konuşmacı: Taner Ültanır, İş Ortağı Teknoloji Uzmanı – Microsoft Türkiye

Sharepoint Server 2007: İş Akışı ve Formlar web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Sharepoint Server 2007: Kurumsal İçerik Yönetimi

13 Kasım 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meeting ID SZ2HCS

Web Semineri Bağlantısı

Günümüzde kurumların yatay yönetim yapılarıyla yönetilmeleriyle beraber, içerik çok daha şeffaf bir hale geldi. Bu da içeriğin, oluşturma, onaylama, yayınlama ve arşivleme gibi tüm süreçlerinde, farklı ilke ve politikalarla kontrol edilme ve yönetilme zorunluluğunu ortaya çıkardı. SharePoint Server 2007‘nin sunduğu doküman yönetimi, kayıt yönetimi, web içerik yönetimi ve form yönetimi işlevleriyle sağladığı zengin Kurumsal İçerik Yönetimi platformu özelliklerini siz de görebilirsiniz.
Konuşmacı: Atalay Aktaş, Çözüm Satış Uzmanı – Microsoft Türkiye

Sharepoint Server 2007: Kurumsal İçerik Yönetimi web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


InfoPath 2007

15 Kasım 2007, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meeting ID D8KBK6

Web Semineri Bağlantısı

İş yaşantımızda bilginin doğru bir şekilde toplanması ve iş adımlarının hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için formlar oluşturuyoruz. Bu formların daha kolay kullanımını sağlamak ve diğer Office programları ile entegrasyonunu sağlamak için artık formlarımızı elektronik ortamda hazırlamalıyız. İş süreçleri içerisinde kullandığımız formları kullanıcılarımız için daha kullanılabilir hale getirelim. O zaman InfoPath’i tanıma zamanı!
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

InfoPath 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Sharepoint Server 2007: İş Akışı Çözümleri

20 Kasım 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID T4FFQS

Web Semineri Bağlantısı

Sharepoint Server 2007 altyapısı ve Microsoft İş Akışı platformu Windows Workflow Foundation ile ihtiyaçlarınıza özel iş akışı çözümleri geliştirmek mümkün hale geldi. Bu web seminerinde gerçek yaşam örnekler ile iş akışı çözümlerini inceleyeceğiz.
Konuşmacı: I-Con

Sharepoint Server 2007: İş Akışı Çözümleri web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Publisher 2007

29 Kasım 2007, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meeting ID WR766N

Web Semineri Bağlantısı

Kendimizi bir web sayfasında tanıtmak istiyoruz, belki şirketimiz için takvim hazırlamak istiyoruz, belki şirket içi duyuru e-postaları hazırlamak veya bu e-postaları müşterilerimize daha görsel sunmak istiyoruz. Pazarlama materyallerini daha hızlı ve daha profesyonel hazırlamak için Publisher 2007’yi denediniz mi?
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Publisher 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Birleşik İletişim – Office Communications Server 2007

4 Aralık 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID 43J8K7

Web Semineri Bağlantısı

20 yılı aşkın bir süredir teknolojide meydana gelen yenilikler, dünyadaki herkesi birbirine yakınlaştırıyor ve insanlara birbirleriyle iletişim kurmaları için daha fazla seçenek sunuyor. Bu hızlı dönüşümle insanlar daha fazla haberleşme türünü farklı mekânlardan yönetmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyorlar. Bilgi çalışanları ve BT uzmanları ise bu talebe destek vermek için iletişim için kullanılan masaüstü ve cep telefonları, e-posta ve sesli posta, IP üzerinden ses (VoIP), anında mesajlaşma, web ve video konferansı gibi birden çok sistemi yönetmek için çaba sarf ediyorlar. Bugünün haberleşme teknolojileri birbirinden bağımsız olarak gayet iyi çalışıyor; ancak bizler Microsoft’ta bu teknolojilerin birlikte bir takım olarak daha verimli çalışmaları gerektiğini düşünüyoruz.
Microsoft Birleşik İletişim Çözümleri, çalışanların en sık kullandığı uygulamalardan doğru kişiyi anında bulabilmeleri ve haberleşebilmeleri için kullanıcılara güçlendirilmiş iletişim yolları sağlar. Operasyonel kontrolü sürdürürken, maliyetli bir altyapı ve ağ yenilemelerine gerek kalmadan kurumsal düzeyde anlık mesajlaşma, Web konferansı ve yazılım destekli VoIP ile güçlendirilmiş haberleşme araçlarını bir çözüm altında sunar.
Seminerimizde bu sene lansmanı yapılan Office Communications Server 2007, Communicator 2007 ve Live Meeting 2007 ürünlerini inceleyeceğiz.
Konuşmacı: Onur Görür, Ürün Müdürü – Microsoft Türkiye

Birleşik İletişim – Office Communications Server 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Project Portfolio Server 2007

11 Aralık 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID ZKB25P

Web Semineri Bağlantısı

Microsoft Office Project Portfolio Server 2007 kurumlara portföylerini tanımlamalarını, seçmelerini, yönetmelerini ve oluşturmalarını sağlayarak, iş stratejileriyle uyumlu şekilde sunmaya yardımcı olur. Office Project Portfolio Server 2007, Microsoft Office Kurumsal Proje Yönetimi (EPM) Çözümünün kritik bir bileşenidir ve yöneticiler için projelerin, programların ve uygulama portföylerinin kurum çapında görünürlük ve anlam kazanmalarına olanak sağlar.
Office Project Portfolio Server 2007, Microsoft Office Project Server 2007 ile entegre olarak kurumlara duvardan duvara Proje Portföy Yönetimi (PPM) çözümü sağlar. İki yönlü çalışan ağ geçidi sayesinde sistem yöneticileri Microsoft Project sunucuları ile Office Project Portfolio Server 2007 arasında bağlantı sağlayabilirler. Böylece yöneticilere kurum çapındaki tüm projelerin konsolide bir görünümü sağlanmış olur. Daha fazla bilgi almak için bu web semimerini kaçırmayın!
Konuşmacı: Atalay Aktaş, Çözüm Satış Uzmanı – Microsoft Türkiye

Project Portfolio Server 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Business Contact Manager 2007

13 Aralık 2007, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meetind ID 96ZMM6

Web Semineri Bağlantısı

Ben orta ölçekli bir firmayım. Müşteri bilgilerimi takip etmek ve müşterilerimden gelen tüm talep ve fırsatları izlemek istiyorum. Ayrıca müşterilerime sunduğum hizmetleri yıl sonunda incelemek ve satış durumlarımı takip ederek şirketimi geliştirmek istiyorum.
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Business Contact Manager 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Sharepoint Server 2007: Kurumsal Zeka

18 Aralık 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID 92DPRH

Web Semineri Bağlantısı

Sharepoint Server 2007, iş sistemlerdeki verileri son kullanıcılar ile paylaşmak için kolay uygulanabilir bir platform sunuyor. Bu seminerimizde Sharepoint’in Excel web arayüzü Excel Services ve yönetim panosu (dashboard) uygulamalarını örneklerle inceleyeceğiz.
Konuşmacı: Onur Görür, Ürün Müdürü – Microsoft Türkiye

Sharepoint Server 2007: Kurumsal Zeka web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Rights Management Services ve Bilgi Hakları Yönetimi(IRM)

25 Aralık 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID ZT2TJS

Web Semineri Bağlantısı

Günümüzde, önemli bilgiler yalnızca bilginin depolandığı ağlara ve bilgisayarlara olan erişim sınırlandırılarak denetlenebilmektedir. Kullanıcılara erişim olanağı verildikten sonra, içerikle ne yapılabileceği veya içeriğin kime gönderilebileceği konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Bu içerik dağıtımı, önemli bilgilerin aslında bunları alması istenmeyen kişilere kolayca ulaşmasını sağlar. Microsoft Office Sistemi, önemli bilgilerinizin yanlışlıkla veya dikkatsizlik sonucu yanlış kişilerin eline geçmesini engelleyen bir özellik sunar; Bilgi Hakları Yönetimi (IRM). IRM, esas olarak masaüstünüzden kaldırıldıktan sonra bile dosyalarınızı denetleyebilmenize yardımcı olur!
2007 Microsoft Office sistemi sürümü, kuruluşların dijital bilgileri yetkisiz kullanıma karşı korumalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmış ileri düzey IRM yetenekleri ve ilke denetimleri içerir. Microsoft Windows Server 2003 için Windows Rights Management Services’la (RMS) bütünleştirilen bu IRM özellikleriyle, bilgi çalışanları alıcıların Microsoft Office belgelerindeki bilgileri nasıl kullanabileceklerini tam olarak tanımlayabilirler.
Konuşmacı: Taner Ültanır, İş Ortağı Teknoloji Uzmanı – Microsoft Türkiye

Rights Management Services ve Bilgi Hakları Yönetimi(IRM) web seminerlerine katılmak için tıklayınız.


Access 2007

27 Aralık 2007, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meetind ID 6729T3

Web Seminerleri Bağlantısı

Şirket olarak ya da departman olarak verilerimizi Access veritabanında saklayabiliriz. Tüm verilerimizi daha hızlı yöntemlerle filtreleyebilir, istediğimiz verilere hızlıca ulaşabilir, verilerin girişi için görsel formlar oluşturabilir ve elde ettiğimiz veriler üzerinden raporlar oluşturabiliriz. Bu akışları yaşarken Access 2007 bizlere yeni hangi özellikleri sunuyor? İş süreçlerinizi takip etmemizi sağlayan Access 2007 programını inceleme zamanı!
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Access 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Groove Server 2007

8 Ocak 2008, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID GSPR49

Web Semineri Bağlantısı

Office Groove 2007, tüm kişileri, haberleşmeleri, araçları ve bilgileri uygun tek bir yere yerleştiren ortak çalışma alanları içerisinde, ekiplerin daha verimli bir şekilde birlikte çalışmasına yardımcı olan bir masaüstü yazılımıdır. Bir çalışma alanında çalışırken, gelen kutunuzdaki e-posta görüşmelerini aramaya veya dosyaların en son sürümlerinin nerede depolandığı hakkında endişelenmeye gerek yoktur. Office Groove 2007, diğer Microsoft Office programlarınız gibi bir masaüstü yazılımı olduğu için, tüm çalışma alanlarınız, araçlarınız ve veriler doğrudan bilgisayarınızda depolanır, böylece çevrimiçi ya da çevrimdışı nerede çalışmak zorunda olursanız olun, üretken kalabilirsiniz. Bu oturumda Office Groove 2007 hakkında merak ettiklerinizi bulacaksınız.
Konuşmacı: Atalay Aktaş, Çözüm Satış Uzmanı – Microsoft Türkiye

Groove Server 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Project Server 2007

10 Ocak 2008, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meeting ID PGG833

Web Semineri Bağlantısı

Proje çalışmanızı, zamanlamanızı ve mali bilgilerinizi denetleyerek bilgilerinizin güncelliğini koruyun ve bildik araçları kullanarak proje verilerini etkili bir şekilde iletin. Office Project 2007, projelerin zamanında ve bütçeyi aşmadan teslim edilmesini sağlamak üzere çalışmaları ve kişileri daha iyi düzenlemenize yardımcı olur.
Ayrıca doğru oranlarda kullanılabilirlik, güç ve esneklik içeren güçlü proje yönetim araçları sağlar ve bunlarla projeleri daha verimli ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Bilgilerinizin güncelliğini koruyabilir, proje çalışmasını, zamanlamalarını ve mali durumunu denetleyebilir, proje ekiplerinin düzenini koruyabilir ve bu arada da bildik Microsoft Office sistemi programları, güçlü raporlama, kılavuzlu planlama ve esnek araçlar sayesinde daha üretken hale gelebilirsiniz.
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Project 2007 web seminerlerine kayıt olmak için tıklayınız.


Birleşik İletişim: Office Communications Server 2007

15 Ocak 2007, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID KDRM43

Web Semineri Bağlantısı

20 yılı aşkın bir süredir teknolojide meydana gelen yenilikler, dünyadaki herkesi birbirine yakınlaştırıyor ve insanlara birbirleriyle iletişim kurmaları için daha fazla seçenek sunuyor. Bu hızlı dönüşümle insanlar daha fazla haberleşme türünü farklı mekânlardan yönetmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyorlar. Bilgi çalışanları ve BT uzmanları ise bu talebe destek vermek için iletişim için kullanılan masaüstü ve cep telefonları, e-posta ve sesli posta, IP üzerinden ses (VoIP), anında mesajlaşma, web ve video konferansı gibi birden çok sistemi yönetmek için çaba sarf ediyorlar. Bugünün haberleşme teknolojileri birbirinden bağımsız olarak gayet iyi çalışıyor; ancak bizler Microsoft’ta bu teknolojilerin birlikte bir takım olarak daha verimli çalışmaları gerektiğini düşünüyoruz.
Microsoft Birleşik İletişim Çözümleri, çalışanların en sık kullandığı uygulamalardan doğru kişiyi anında bulabilmeleri ve haberleşebilmeleri için kullanıcılara güçlendirilmiş iletişim yolları sağlar. Operasyonel kontrolü sürdürürken, maliyetli bir altyapı ve ağ yenilemelerine gerek kalmadan kurumsal düzeyde anlık mesajlaşma, Web konferansı ve yazılım destekli VoIP ile güçlendirilmiş haberleşme araçlarını bir çözüm altında sunar.
Konuşmacı: Onur Görür, Ürün Müdürü – Microsoft Türkiye

Birleşik İletişim: Office Communications Server 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Sharepoint Server 2007 Altyapısı

22 Ocak 2008, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID TPTST3

Web Semineri Bağlantısı

Sharepoint Server 2007 ile birlikte WSS ve Sharepoint Portal Server 2003 yönetim altyapısı tek bir arayüzde buluşuyor. Seminerimizde Sharepoint’te güvenlik, yedekleme, sorun giderme ve yönetim konularındaki değişiklikleri inceleyeceğiz. Örnek topolojiler ile kurulum öncesi planlama adımlarını büyüteç altına alacağız.
Konuşmacı: Onur Görür, Ürün Müdürü – Microsoft Türkiye

Sharepoint Server 2007 Altyapısı web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Groove 2007

24 Ocak 2008, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meetind ID B9PFN7

Web Semineri Bağlantısı

Bir proje süreci içerisinde birçok dokümanlar oluştururuz. Belli takvimler üzerinde toplantılar yaparız. Proje takımını belirleriz. Karşılaştığımız iyi ya da kötü durumları kaydederiz. Gerekli aşamalarda raporlar oluştururuz. Sunumlar hazırlarız. Proje içerisindeki kişilere ulaşıp iletişim halinde oluruz. Proje dokümanlarının son haline her zaman ulaşmak isteriz. Gelin! Groove 2007’yi birlikte inceleyelim.
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Groove 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Duet

29 Ocak 2008, Salı; 10:30 – 11:30

Meetind ID 73NZJN

Web Semineri Bağlantısı

Duet projesi SAP ve Microsoft arasında birlikte çalışılıp oluşturulmuş yeni kurumsal yazılımın adıdır. Duet bu iki endüstri lideri tarafından ortaklaşa oluşturulmuş ilk üründür ve son kullanıcıların kurumsal uygulamalara erişiminde yepyeni bir sayfa açmak için tasarlanmıştır. Duet’i kullanarak şirketler, alışageldikleri MS Office uygulamaları üzerinden SAP’ye hiç SAP ortamına girmeden rahatça erişerek zaman ve maliyet kazancı, süreçlerde üst düzey uyumluluk elde edebilirken, karar verme işini üst düzeye taşıyabilecekler, fazladan yapılan işleri ve veri hatalarını en aza indirgeyebileceklerdir. Şirket çalışanları ayrıca gelişmiş ve daha esnek SAP erişimine, ve böylece daha üst seviyede üretkenlik ve verimliliğe sahip olabileceklerdir. Duet ile ilgili daha fazla bilgi almak için bu web seminerini kaçırmayın.
Konuşmacı: Atalay Aktaş, Çözüm Satış Uzmanı – Microsoft Türkiye

Duet web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.


Visio 2007

7 Şubat 2008, Perşembe; 14:00 – 15:00

Meetind ID 96WR3M

Web Semineri Bağlantısı

Bir şirket içerisinde kalite departmanı için en önemli şey, iş akışlarını çizmek, akışlara göre rolleri tanımlamak, rollerin sorumluluklarını belirlemek, rollerin sahip olduğu kişi bilgilerini oluşturmak ve şirketin organizasyon şemasını çizmek.
Bir şirket içerisinde Bilgi İşlem departmanı için en önemli şey, bilgisayarlar arasındaki ağ sistemini çizmek, bilgisayar özelliklerini belirlemek ve bu özellikleri veritabanı olarak kaydetmek.
Aslında bir şirket için önemli olan durumları burada anlatmakla bitiremeyiz. Bu yapıları çizmek, diğer programlar ile entegrasyonunu sağlamak ve çizimleri belli koşullara göre değiştirmek için Visio 2007 yeni özelliklerini birlikte inceleyelim!
Konuşmacı: Yeşim Sünger, MVP – 2007 Office sistemi

Visio 2007 web seminerine kayıt olmak için tıklayınız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s