Birleşik İletişim: Yatırım Geri Dönüşü


Birleşik İletişim Çözümleri ile ilgili bir yatırım düşünüyorsanız aşağıdaki raporları mutlaka incelemenizi öneririm. Microsoft Birleşik İletişim Çözümleri ile kısa vadede %500’leri aşan yatırım geri dönüşü elde etmek mümkün. Türkiye’de 1500 PC’li bir kurumda, kurum çalışanları ile birlikte yaptığımız bir araştırmada yılda yaklaşık $500.000’lık bir tasarruf elde edeceklerini belirledik. Çalışanlar açısından baktığımızda bu çözümleri kullanan kurumlarda toplantıların internet üzerinden gerçekleşmesi sayesinde seyahat masraflarının ciddi oranda düştüğünü, telefon ve diğer iletişim masraflarının da azaldığını görüyoruz. Bilgi teknolojileri departmanlarında ise tek bir altyapıyı yönetiyor olmak ve bu altyapıyı ortak sistemler üzerinden takip etmek yönetim maliyetlerini düşürmektedir. Bağımsız bir araştırma kuruluşunun yaptığı araştırmaya göre 2010’a kadar iş süreçlerinde birleşik iletişim çözümlerini kullanan kurumların %80’i, verimlilik artışı ile çok daha rekabetçi bir hale gelecek ve daha çok gelir elde edecekleri tespit edildi.
 
The Total Economic of Impact of Microsoft Unified Communications
This case study shows the business impact of Unified Communications based on Forrester’s total economic impact framework and interviews from UC customers.
 
Microsoft Exchange Server Business Value White Paper
This white paper describes measurable benefits customer have experienced from the upgrade to Microsoft Exchange Server 2007, such as increased protection, access to information, and operational efficiency.
 
Microsoft Office Communications Server 2007 ROI White Paper
This white paper shares examples of the business value and return on investment (ROI) of deploying Microsoft Office Communications Server 2007.
 
Microsoft Office Live Meeting Business Value White Paper
This white paper describes how organizations have achieved cost savings and productivity increases with the Microsoft Office Live Meeting service.
 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s