Project ve Visio Eğitim Fırsatları


1 Microsoft Project 2007 veya 1 Microsoft Visio 2007
Mart sonuna kadar yapacağınız 1(bir) adet Microsoft Project 2007 veya Microsoft Visio 2007 lisansı alımlarınızda kurumunuzdan bir kişiye 300 YTL değerinde "2 günlük Project/Visio Kullanıcı Eğitimi" hediye ediyoruz.

– Bu kampanyamızdan her firma en fazla 1(bir) kez yararlanabilir.
– Bu kampanya kapsamında satın alınan diğer Project/Visio lisansları ile 300 YTL değerindeki bu eğitime, katılımcı başına 200 YTL ödeyerek katılabilirsiniz.

Kurumsal Proje Yönetimi Çözümü
Mart sonuna kadar "Microsoft Kurumsal Proje Yönetimi" yatırımlarınız eğitim fırsatı sunuyor! 1 Project Server 2007, 1 Project Professional 2007 ve 5 Project Server CAL(Kullanıcı Erişim Lisansı) alımlarınızda;
1 kişiye "5 günlük Project Server 2007 Kurulum ve Yönetim Eğitimi"  
ve
1 kişiye "2 günlük Project Server Kullanıcı Eğitimi"
hediye ediyoruz.

Kurumsal Proje Yönetimi Nedir?
"Microsoft Kurumsal Proje Yönetimi(KPY) Çözümü" sayesinde şirketinizin proje ve kaynaklarını daha iyi yönetebilir, tüm şirketin birlikte çalışmasını sağlayabilir, kurumsal projelerinizi verimli bir şekilde analiz edip raporlayabilirsiniz. Web tabanlı görev yönetimi araçları ile, yöneticiler, kişi ve projeleri şirket hedeflerine göre sıralayabilir, problemleri teşhis edebilir ve düzeltici faaliyetlerde bulunabilirler. Takım elemanları kolayca proje bilgilerini güncelleyebilir, birlikte çalışabilir, e-posta ve Web tabanlı araçlar sayesinde tüm projelerden haberdar olabilirler. Genişletilebilir yapısı sayesinde KPY çözümü, kurumlarda varolan iş sistemleri ile bütünleşebilir.

Office KPY çözümü üç katmanlı bir yapıdan oluşur: Takım çalışanları için web tabanlı Microsoft Office Project Web Access, proje yöneticileri için Microsoft Office Project Professional 2007 ve tüm projelerin merkezi yönetimi için Office Project Server 2007 sunucusu.

– Bu fırsattan yararlanmak için en az 1 Project Server 2007, 1 Project Professional ve 5 Project Server CAL(Kullanıcı Erişim Lisansı) satın alınması gerekmektedir.
– Bu kampanyamızdan her firma en fazla 1(bir) kez yararlanabilir.
– Bu kampanya kapsamında satın alınan diğer Project Professional lisansları ile 300 YTL değerindeki son kullanıcı eğitimine, katılımcı başına 200 YTL ödeyerek katılabilirsiniz.


 
Kampanya Koşulları:
– Kampanya süresi bitiminde sizlere kazandığınız eğitimin detayları ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Eğitim sınıfları Microsoft’un belirlediği tarihlerde açılacaktır. Katılım durumuna göre farklı alternatifler sunulabilir. Alternatif eğitim tarihlerinde eğitim haklarını kullanmayan müşteriler eğitim haklarını kaybedeceklerdir.
– Eğitimler Bilge Adam tarafından İstanbul şubelerinde verilecektir.
– Kampanya sadece 15 Şubat 2008 – 31 Mart 2008 tarihleri arasında yapılan alımları kapsamaktadır.
– Kampanyaya yalnızca Open, Open Value, Open Value Subscription, Kurumsal Anlaşma(Enterprise Agreement) ve Select anlaşmaları ile yapılan yeni alımlar dahildir.
– Alımların teyidinde sadece Microsoft kayıtları geçerlidir ve kampanya süresince yapılan satın almalara ilişkin tek teyit unsuru bu kayıtlar olacaktır.
– Kampanya kapsamında satın alınan ürünler iade edilemez.
– Microsoft kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için:
Microsoft İletişim Hattı – 444 67 87
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s