Senin Hikayen Ne?


Bir süredir televizyonlarda dönen Microsoft reklamı ile ilgili şu soruyu alıyorum: Bu reklam neyi anlatıyor? 🙂 dikkatlice tekrar izlemelerini rica ettiğim kişiler gon günlerde kendi hikayelerini benimle paylaşır oldular 🙂 1 kere seyretmiş olanlar ve aklında soru kalanlar için işte cevap:
 
Microsoft Türkiye olarak kurulduğumuz günden bu yana Türkiye Bilişimle Kalkınıyor vizyonumuz çerçevesinde birçok proje ve kampanyayı hayata geçiriyoruz. Bu vizyonun hayat bulmasında bireyler ve kurumlar çok büyük bir önem taşıyor. Bu reklam kampanyamız ile  bireylerin ve kurumların potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlamak için ürettiğimiz yazılımlar ile onların hayatlarının bir parçası olduğumuzu tekrar hatırlatarak aramızdaki bağı daha da güçlendirmek istedik. 
 
Microsoft, ürünleri ile insanların hayatına her yaşta ve her alanda bir şekilde  giriyor, onların  potansiyellerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunuyor. Bütün kampanya için, Microsoft’un küresel düzeyde de kullandığı “Sizin potansiyeliniz, bizim tutkumuz” sloganı kullanılıyor.
 
Bazen atlanan bir nokta var:  www.seninhikayen.com sitesi ile de kampanyamızı destekliyoruz. Bu siteyi ziyaret edenler reklamda söylemediğimiz ödüllerin farkına varıyorlar! hemen bu yazıyı okumayı bırakıp ödüllere bir bakın derim 🙂
 
Bu sitede katılımcılar kendi hikayelerini aktarıyor ve bunu yansıtan fotoğrafları da yükleyebiliyorlar. Üyeler tarafından siteye yüklenen bu hikayeler, yine üyeler tarafından oylanıyor.   Üyeler tarafından oylanarak belirlenen en beğenilen hikayeler ödüllendiriliyor. Örneğin, her haftanın sonunda en çok oy ortalamasına sahip olan hikayenin sahibine HTC touch telefon hediye ediliyor. Ayrıca, 3 ay sürecek oylama sonucunda en çok oyu toplayarak “Senin Hikayen”in birincisi olacak kişiye, Vespa (GTS 250), Amerika-New York gezisi ya da yurtdışında dil eğitimi seçeneklerinden birini tercih etme şansı tanınıyor.
 
“Sizin potansiyeliniz. Bizim tutkumuz” sloganıyla yürüttüğümüz kampanya Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek. Hedefimiz bireylerin ve kurumların potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlamak için ürettiğimiz yazılımlar ile hayatlarının bir parçası olduğumuzu  kullanıcılarımıza bir kez daha hatırlatmak ve aramızdaki bağı daha da güçlendirmek.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s