Search Server 2008 Express Artık Türkçe!


Sharepoint Server 2007 ile gelen arama motoru ve arayüzü üzerine kurulu %100 ücretsiz arama sunucusu Search Server Express artık Türkçe! Search Server Express tek bir makinaya kurulup farklı kaynaklarda yer alan sınırsız sayıda!!! içeriği indeksleyip bir web arayüzünden son kullanıcıya ulaştırıyor. Search Server Express’in en önemli özellkilerinden birid e 30 dk gibi kısa bir sürede kurulup kolay bir arayüzden yönetilebilir olması.
 
Henüz içerik yönetimi için kurumunuz Sharepoint Server’a hazır değilse ve bir süre daha dosya paylaşım sistemeleri ile yaşamaya devam etmek zorundaysanız 😦 Search Server Express’i kurarak, kullanıcIların kaybolmadan aradıklarına ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik Türkçe bir arayüz ile. Tek yapmanız Search Server Express’i indirip kurmak!
 
Search Server 2008 Express ile Dosya sunucularını, Web sitelerini, SharePoint sitelerini ve Exchange Server public folder’larını indeksleyebilirsiniz. Federated Search ile  ayrıca EMC Documentum, IBM FileNet ve Lotus Notes gibi uygulamaların içeriklerini de aramak mümkün.
 
Search Server 2008 Express hakkında daha çok bilgi için www.microsoft.com/enterprisesearch adresini mutlaka ziyaret edin.
 
Search Server 2008 Express Türkçe
 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s