Microsoft Çözüm Zirvesi’ne Davetlisiniz! 4-5 Kasım


Yarın Microsoft Çözüm Zirvesi Başlıyor! Henüz kayıt yaptırmadıysanız kaçırmamanızı öneriyorum. özellikle ikinci gün Birleşik İletişim sunumuna bekliyorum! 🙂
 
 
Microsoft Çözüm Zirvesi de nedir?
Günümüzün makro ekonomik koşullarına bakıldığında; etkinliğin ve verimliliğin, şirketlerin yönetiminde her zamankinden çok daha önemli yer tuttuğu görülecektir. Bu ekonomik şartlar içerisinde varlığını devam ettirmek isteyen şirketlerin, etkinlik ve verimlilik unsurlarını daha yakından tanımaları kaçınılmazdır.

Microsoft olarak biz de, dinamik bilişim vizyonumuzla ürettiğimiz ve geliştiğimiz farklı çözümlerimiz sayesinde; hem çalışanların, yaptıkları işlere yeni değerler katarak, performanslarını en iyi şekilde yansıtmalarına yardımcı oluyor, hem de şirketlerin daha etkin ve verimli hale gelmesini sağlıyoruz.

Özellikle büyük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak, 4-5 Kasım tarihlerinde, Swissotel’de gerçekleştireceğimiz “Microsoft Çözüm Zirvesi” etkinliğimizde; iş süreçlerinize katkı sağlayan, size çeviklik sunan, verilerinizi en iyi şekilde koruyan ve bilgiye erişiminizi kolaylaştıran bilgi teknolojileri altyapı ürünlerimizi size tanıtmayı ve işinize yönelik çözümlerimiz hakkında sizi bilgilendirmeyi diliyoruz.

Etkinliğimizin ilk gününde kurumsal kaynak planlaması, performans yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetim süreçlerine değinecek; ikinci gününde ise, dinamik bilişim yolculuğunuzda yanınızda olacak birleşik iletişim, temel altyapı, uygulama, iş üretkenliği ve istemci çözümleri üzerinde duracağız. Konusunda uzman konuk konuşmacılarımız, bu konulardaki deneyim ve düşüncelerini sizlerle paylaşacaklar.

Bunlara ek olarak Hyper-V sunucu sanallaştırması ve genel sanallaştırma yaklaşımı, SQL Server 2008, Microsoft Dynamics AX 2009 ve Microsoft Dynamics NAV 5.0 ürünlerinin yeni sürümlerinin ve Masaüstü İşletim Sistemi uygulamalarının en güncel sürümlerini tanıtarak, bu konuları ayrıntılarıyla ele alacağız. Etkinlikte ayrıca, İş Zekası, Birleşik İletişim ve Kurumsal Performans Yönetimi çözümlerimizi de tanıtacağız.

Bu kapsamlı etkinliğimizde, sizi de aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

Etkinlik gündemini incelemek, oturum bilgisi almak ve kayıt olmak için: www.microsoftcozumzirvesi.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s