Nisan Ayı Web Seminerleri


Kaçırmayın!
 

PerformancePoint Services ile İş Zekası

PerformancePoint Server’ın, SharePoint platformunun bir parçası haline gelmesi ile Sharepoint gibi oldukça yoğun kullanılan Office Platformunu, iş karneleri, yönetici ekranları ve analiz yetenekleri ile güçlendirmiş oluyoruz. Kurumlarda iş zekasını yaygınlaştırmak amacıyla attığımız bu adımlarla, halihazırda az sayıdaki iş zekası kullanıcısının ulaşabildiği imkânları, geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Seminerimizde PerformancePoint servislerini kullanarak SharePoint platformunuzu gelişmiş bir iş zekası platformuna nasıl çevirebileceğinizi örnekler ile paylaşacağız.

 

Tarih

:

7 Nisan 2009, 10:00 – 11:00

Konuşmacı

:

Cavit Yantaç


Exchange Server 2007: Topoloji, Yapılandırma ve Depolama Yönetimi

Microsoft Exchange Server 200; yeni güvenlik, yönetim ve kolay erişim yetenekleri ile kurumunuzdaki iletişim taleplerinin tümünü karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yeni modüler yapısıyla Exchange küçük ölçekten milyonlarca posta kutusuna kadar her yerden erişilebilir bir mesajlaşma altyapısını sunabilmektedir. Tüm bu faydaları kurumunuzda kullanmak için, mesajlaşma altyapınızın doğru şekilde yapılandırmanız, kurumunuzdaki mesajlaşma hizmetinin kalitesini artıracaktır.

Seminerimizde Exchange Server’ınızı farklı kurum ihtiyaçlarına hizmet verecek şekilde nasıl kurgulayabileceğinizi, mesaj kutularının ve Exchange veri saklama ortamının etkin yönetimini örnek senaryolar ile anlatacağız.

 

Tarih

:

15 Nisan 2009, 14:00 – 15:00

Konuşmacı

:

Emre Aydın


Exchange Server 2007 ile Birleşik Mesajlaşma Hizmeti Sunmak

Harris Survey’in araştırmasına göre ortalama bir çalışan her gün ortalama 7 farklı iletişim aracından 90’ın üzerinde mesaj alıyor! Çalışanlar bu farklı iletişim araçlarını yönetmek için sürekli çaba sarf ediyorlar. Exchange Server 2007’deki yeni birleşik mesajlaşma yapısı ile çalışanlarınız, e-postalarını, telefonlarına bırakılan sesli mesajlarını ve fakslarını, her yerden ve her cihazdan erişebilecekleri tek bir gelen kutusundan alabilirler.

Seminerimizde Exchange Server 2007 Birleşik Mesajlaşma altyapısını nasıl yapılandıracağınızı örnek uygulama ile paylaşacağız.

 

Tarih

:

22 Nisan 2009, 14:00 – 15:00

Konuşmacı

:

Emre Aydın


FAST ESP ile Kurumsal Arama

Microsoft, 25 Nisan 2008’de duyurmuş olduğu basın toplantısıyla FAST Search & Transfer şirketini bünyesine katarak kapsamlı bir kurumsal arama çözümleri portföyünü sunabilen tek çözüm sağlayıcı haline geldi. Dünya çapında 4000’den fazla müşteri tarafında kullanılan FAST ESP, en büyük kurumsal arama ve bilgiye erişim zorluklarını bile kolayca çözebilecek teknoloji ve desteği Microsoft bünyesinde sunmaktadır.

Seminerimizde Microsoft’un kurumsal arama platformunu ve FAST arama çözümlerini inceleyeceğiz.

 

Tarih

:

21 Nisan 2009, 10:00 – 11:00

Konuşmacı

:

Atalay Aktaş

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s