SQL Server’a sahip olmanın en iyi yolu!


SharePoint Server yatırımı yapmayı düşünen müşterilerimiz için aşağıdaki kampanyanın bilgisini paylaşmak istedim. Kampanya Mart ayına kadar geçerli..

İş Zekası çözümleri, zor ekonomik koşullarda kurumlara zaman ve para tasarrufu elde etme fırsatı sunarken, aynı zamanda karşılaşabilecekleri sorunları hızlı şekilde çözebilme esnekliğini de sağlamaktadır.

SQL Server ve Microsoft Office Sharepoint Server 2007 ile ihtiyaç duyduğunuz iş zekası çözümünü kolayca uygulayabilir, istediğiniz raporları hazırlayabilir, performans yönetimini gerçekleştirebilir, işlerinizle ilgili aldığınız kararlarda kullanabileceğiniz bu raporları şirket portalinde yayınlayabilirsiniz.

Kısa bir süre için Microsoft Office Sharepoint Server 2007 ile birlikte alacağınız SQL Server 2008 Standard lisanslarınız %15,SQL Server 2008 Enterprise lisanslarınız %20 indirimlidir!

Ürünlerimiz ve kampanyamız hakkında bilgi almak için iş ortağınız ile iletişime geçebilirsiniz. 1 Peşin 3 Eşit Taksit (USD) ile ödeme seçeneğimiz ve diğer indirimlerimiz hakkındaki ayrıntılı bilgiyi kampanya sayfamızdan edinebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s