Bu webcast’leri kaçırmayın!


Kasım – Aralık ayında gerçekleştireceğimiz aşağıdaki üç webcasti takvimlerinize işaretlemeyi unutmayın! kayıt için etkinlik bağlantılarına tıklamanız yeterli…

Lync Server 2010: İletişimin Yeni Boyutu
Birleşik iletişim çözümü Microsoft Communications Server 2007′nin yeni nesil sürümü Lync Server 2010; ses, anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme ve Web konferansı yetkinliklerini tek bir çözüm üzerinde, daha zengin ve basitleştirilmiş olarak sunuyor. Lync Server 2010 ile maliyetlerinizi kontrol edebilir, üretkenliğinizi artırabilir, mobil ekibinizi destekleyebilirsiniz; böylece operasyonel etkinlik kazanıp müşterileriniz, iş ortaklarınız ve çalışanlarınız daha hızlı ve kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.Bu Web seminerinde Lync Server 2010′un sunduğu yenilikler ele alınacaktır. 

26 Kasım 2010 Cuma 10:00 – 11:00 Kadir Kaya
PowerPoint 2010′a Genel Bakış
Microsoft PowerPoint 2010, dinamik sunumlar oluşturmanız ve bunları paylaşmanız için birçok yöntemi bir arada sunuyor. Heyecan verici yeni ses ve görsel özelliklerin yardımıyla gündeminizdeki konuyu, oluşturması kolay ve izlemesi keyifli bir film gibi aktarabilirsiniz. Video ve fotoğraf düzenlemenizi, yeni etkili geçişler yapmanızı ve gerçekçi animasyonlar hazırlamanızı sağlayacak yeni ve geliştirilmiş araçlar ile izleyicileri etkileyecek sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca PowerPoint 2010, diğer kişilerle aynı anda çalışmanıza, sunumunuzu çevrimiçi ortamda yayımlamanıza, Web veya akıllı telefonunuzu kullanarak sunularınıza hemen hemen her yerden erişmenize imkân verir.Bu Web seminerinde dünyada milyonlarca kişinin sunumlarını yapmak için kullandığı PowerPoint’in 2010 sürümünü yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. 

10 Aralık 2010 Cuma 10:00 – 11:00 Ahmet Uygur
Project Server 2010 ile Kurumsal Proje ve Portföy Yönetimi
Geçtiğimiz yüz yıl içerisinde proje yönetimi disiplini, yeni teknolojilerden de yararlanarak çeşitli endüstrilerdeki kurumsal ihitiyaçların karşılanmasını sağlayacak şekilde gelişim gösterdi. Bugün proje ve portföy yönetimi araçları kurumlara; görünürlük ve farklı portföyleri kontrol edebilme kazanımlar sunmanın yanında, harcamalarını stratejik önceliklerine göre belirlemelerinde, projelerini zamanında ve bütçesini aşmadan teslim edebilmelerinde ve ekip olarak çalışmalarında yardımcı oluyor.Bu Web seminerinde Project Server 2010′un sunduğu Proje ve Portföy yönetimi altyapısının bütün bu ihtiyaçları nasıl karşıladığına ilişkin bilgi verilecektir. 

24 Aralık 2010 Cuma 10:00 – 11:00 Yeşim Sünger
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s